BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Takarmatur 16716282

nr 1671 6282

Takarmatur

1940-tal, en ljuspunkt, alabaster. Diameter: 35 cm, total höjd 124 cm

Kondition: slitage

Utrop:

600 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 6 januari 2025
kl 19:24:38